Blog

Parafiada

Dzień 24 czerwca 2014 zostanie szczególnie zapamiętany przez Dębniczan. Tegoż dnia albowiem, odbyła się parafiada, którą poprzedziła msza odpustowa. Zorganizowana po raz pierwszy, pod okiem księdza Jana Gilmeistera, cieszyła się zainteresowaniem nie tylko dorosłych, ale przede wszystkim dzieci, które chętnie korzystały z przygotowanych dla nich atrakcji.

.

Wiosna

.. i długo oczekiwany moment nastał. Przyroda znów budzi się do życia... Wiosna pomalutku zaczyna rozpieszczać nasze oczy. Tęskniłam za nią tak bardzo, że wybaczam jej wszystkie kaprysy pogodowe. Festiwal rozkwitniętych krokusów dopiero się rozpoczął, a już spod jeszcze twardej ziemi nieśmiało wynurzają się pierwsze tulipany. A to dopiero początek. Pierwsze ujęcia, próby nowego obiektywu już za mną. Więc oficjalnie już ogłaszam, że sezon na świetne zdjęcia w 2016 roku uważam za otwarty.

Czas bliskości…

 

Święta Bożego Narodzenia zawsze napełnią moje serce miłością, radością i szczęściem. Jest to czas, w którym widzę uśmiechnięte twarze tych, których kocham. Są blisko i razem ze mną. I mimo przedświątecznych porządków i przygotowań nigdy w moim rodzinnym domu nie brakowało okazji, by się przytulić i powiedzieć sobie jak ważni jesteśmy dla siebie. Obraz zapracowanych wspólnie rodziców, w których emanuje radość i szczęście na zawsze pozostaje w mojej pamięci i nikt mi ich nie zabierze.

Przede mną kolejne piękne Święta bogatsze o doświadczenia fotograficzne i umiejętności, dzięki którym mogę podzielić się z Wami uchwyconymi momentami. Wszystkim Wam życzę cudownych Świąt Bożego Narodzenia. Szczęścia, radości i dużo miłości. Niech każdy znajdzie swoje Betlejem, swoją ostoję i miejsce, które zawsze będzie dla nas wyjątkowe.

Zakynthos

  • DSC_0879 (2)
  • DSC_0294 (2)
  • DSC_0039 (2)
  • DSC_0095

Jeśli miałabym jednym słowem określić wyspę Zakynthos byłoby to słowo -RAJ-
Bo tak właśnie się czułam spędzając czas  na małej  (liczącej  tylko 405 km²) wysepce żółwi Carreta Caretta.

Zdjęcia w pełni nie ukazują cudów natury wyspy.Trzeba po prostu samemu to zobaczyć.
Wrażenia?Niezapomniane.

DSC_1365